Z miłości do zdrowia, piękna, wypoczynku i zabawy

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, dlatego nie pozostaje nam nic innego,
jak po prostu się przywitać. Nazywamy się Basia i Justyna, i z wielką dumą przedstawiamy Wam nasze małe królestwo wygody, relaksu i spania – I Love Grain…

Myśl, która przyświecała nam od samego początku – chęć stworzenia produktów, które byłyby dla nas i naszych pociech bezpieczne, zdrowe, ekologiczne i trwałe – przerodziła się w powstanie ogromnego przedsięwzięcia jakim jest marka I Love Grain. Tworzymy dla siebie i dla Ciebie wspaniałe poduszki, pufy, zabawki, gry i inne unikatowe przedmioty, wykonane z naturalnych tkanin, wypełnione jedynie zdrowymi, polskimi łuskami ekologicznie uprawianych zbóż.

Zanim wpadłyśmy na pomysł założenia firmy, obserwowałyśmy życie w wielkim mieście; jego pęd, nasz świat i świat naszych znajomych oraz przyjaciół. Większość życia spędzamy w pracy, pełni stresu i w ciągłym pośpiechu, coraz bardziej zauważając przemijający czas i to, że powrót do natury nie tylko jest nieunikniony, ale także niezbędny. Zaczęłyśmy wprowadzać do naszego życia zmiany, zarówno te małe, jak i radykalne, dotyczące sposobu odżywiania się, relaksacji, chęci zwolnienia tempa życia i powrotu do natury. Zauważyłyśmy, że dodatkowym ogniwem jest komfort podczas snu.

Trudno znaleźć atrakcyjnie wyglądające, wygodne, ale przede wszystkim zdrowe poduszki do spania oraz pufy do siedzenia zarówno dla dorosłych, jak i w szczególności dla dzieci. Z braku alternatywy stworzyłyśmy coś dla siebie, potem dla znajomych, a zebrawszy niezwykle pozytywny odzew, postanowiłyśmy szerzej zaprezentować naszą ofertę.

I Love Grain to nie tylko miejsce i to nie tylko zwyczajny sklep… To sposób myślenia, w którym odnajdziemy spokój, równowagę, zdrowie i radość z życia!
To powrót do najbardziej naturalnego środowiska jakim jest przyroda. W najlepszy sposób używamy tego, co daje nam ziemia i korzystamy z wiedzy, którą mieli nasi przodkowie. Oni doskonale wiedzieli, że natura będzie o nas dbać, ale tylko pod warunkiem, że my zadbamy o nią.

Naszą misją jest dzielenie się wiedzą zdobytą na przestrzeni lat i przede wszystkim łączenie tradycji z nowoczesnością, dającymi efekty w postaci naturalnych i solidnie skonstruowanych produktów, którymi chcemy Was obdarzyć. A wszystko to z miłości do zdrowia, piękna, wypoczynku i zabawy!

Udostępnij wpis